Ceník:

Mohl bych zde napsat nějakou jednotnou hodinovou sazbu, např. 150 Kč za hodinu, podobně jako jiní manželé. Jenže toto je prostě nesmysl - takto to nejde počítat, navíc v reálu se pak stejně ceny počítají jinak. Podle mě v tomto oboru neexistuje jednotný ceník.

Nicméně, věřte nebo ne, jsem člověk :-) a zatím jsem se vždy domluvil s každým tak, že spokojenost byla na obou stranách.

Pokud máte představu, že mi zaplatíte pekáčem buchet, anebo v litrech slivovice, popř. jinou protislužbou, tak tudy cesta určitě nevede - ani já na poště neplatím za složenky pytlem hřebíků. I když bych tak strašně chtěl...

A teď aspoň chvíli vážně - poté co mi zavoláte, anebo mejlem popíšete požadavek, a uvedete adresu, dodám Vám kompletní informace, a dohodneme se dále. Na mejl se snažím reagovat nejpozději do dvou dnů.

Doprava:

Jezdím podle potřeby i na různá místa po vlastech slezských, moravských, slováckých, hanáckých i českých. Pochopitelně, doprava se platí zvlášť, podle toho, kolik k Vám spotřebuji paliva atd.

Dopravu nezapočítávám do dalších sazeb, platíte vždy jen skutečné náklady na dopravu, pochopitelně se počítá cesta tam i zpět.

hezký den!!!
-